Biografie Anne-Marie

Anne-Marie Rakhorst (1967) behaalde in 1988 haar BBA (Bachelor of Business Administration) aan de European University in Antwerpen. Na haar studie richtte zij voor een Belgisch laboratorium een Nederlandse vestiging op, waaraan zij vier jaar lang als general manager leiding heeft gegeven.

Na een intensieve marktstudie besloot zij in 1994 om haar eigen onderneming op te zetten: Search Laboratorium B.V. in Heeswijk. Momenteel staat zij als directeur/eigenaar aan het hoofd van de werkmaatschappijen die ressorteren onder Search Holding B.V. en elk een dienstenpakket voor een specialistisch vakgebied aanbieden. Naast Search Laboratorium bestaat de holding uit Search Ingenieursbureau, Search Opleidingen, Search Consultancy en Search Knowledge.

In het jaar 2000 is Anne-Marie Rakhorst verkozen tot Zakenvrouw van het jaar, beter bekend als de prestigieuze ‘Prix Veuve Clicquot’. Anne-Marie is een veelgevraagd spreker voor congressen en evenementen waarbij de thema's maatschappelijk verantwoord ondernemen en duurzame ontwikkeling centraal staan.

Eerder schreef ze Duurzaam ontwikkelen… een wereldkans. Ook bracht zij het veelbesproken boek Cradle to Cradle - afval = voedsel van Michael Braungart en William McDonough in Nederland uit.

Ga voor meer informatie over Anne-Marie Rakhorst naar www.annemarierakhorst.nl.

Loading...
 
  | Search | Anne-Marie Rakhorst | Disclaimer | Leveringsvoorwaarden | Privacy Statement |